Το "Και Τώρα οι Τρεις μας(You Me Her)" είναι κωμική σειρά του DirecTV, που πήρε απευθείας παραγγελία για σειρά με την Entertainment One TV ως παραγωγό. Το "Και Τώρα οι Τρεις μας" επικεντρώνεται γύρω από μια τριαδική ρομαντική σχέση που περιλαμβάνει ένα παντρεμένο ζευγάρι των προαστίων.
Ida has just arrived in Oslo to study psychology at the University, after dropping out of her literature studies in Trondheim. Ida's is anxious for most things. Not getting of the bus at the right stop, running out of toilet paper on the public toilet, environmental changes and world war three. But her greatest fear is terror. There is nothing that frightens her more than being a victim of a random attack.