Anna Friel
Tammy Franklin
Nick Stahl
Zach
Rory Cochrane
Felix
Adam Goldberg
Marty Shapiro
Tommy Flanagan
Duncan
John Randolph
Mr. Niederhaus
Stephanie Romanov
Christine
Jared Leto
Glen Walker
Mary Lynn Rajskub
Eileen
Maurice Chasse
Nigel
Krista Allen
Jennifer
Matthew Frauman
Hobbit
Justin Ashforth
Joel
Mary
Brian Gattas
Production Assistant
Judy Greer
Younger Waitress
Linda Lawson
Mrs. Canter
Darren E. Burrows
Bobby
Aimee Rousey
Art Department Coordinator
Jay Pelissier
Art Direction
Bill Holmquist
Construction Coordinator
Mark Balda
Construction Foreman
Angi Neff
Leadman
Brett Smith
Cynthia Kay Charette
Production Design
Bruce Mink
Property Master
Bob Kensinger
Set Decoration
Fanée Aaron
Set Designer
Stephanie J. Gordon
Andy Friend
Storyboard Artist
Michael St. Hilaire
"B" Camera Operator
Scott McGeo
Best Boy Grip
Joseph D. Urbanczyk
Camera Operator
Ron Fortunato
Director of Photography
Ken Nishino
First Assistant "B" Camera
Dennis Seawright
First Assistant Camera
Jamie Lagerhausen
Key Grip
Loren Corl
John O'Connor
Second Assistant "B" Camera
Gerry O'Malley
Steadicam Operator
John Johnson
Still Photographer
Ha Nguyen
Costume Design
Charlene Amateau
Costume Supervisor
Georgia Alemanni
Costumer
Deborah Ann Piper
Key Hair Stylist
Mindy Hall
Key Makeup Artist
Rebecca Alling
Makeup Artist
Amy Jo Hoppenfeld
Set Costumer
Joseph T. Mastrolia
Toni Basil
Choreographer
Michael D. Starks
Craft Service
Robbie Robertson
Executive Music Producer
Manny Perry
Stunt Coordinator
Randy Musselman
Transportation Captain
Ted Moser
Transportation Coordinator
Andrew Lipschultz
Unit Publicist
Adam Collis
Director
Louis Shaw Milito
First Assistant Director
Jennifer Getzinger
Script Supervisor
Tia Ardran
Second Assistant Director
Harry Muller
Color Timer
Angus Wall
Editor
Bruce Cannon
Justin Bourret
First Assistant Editor
Gary Burritt
Negative Cutter
David Gamerman
Gaffer
Dhamarata Dhiensuwana
Key Rigging Grip
Scot Gaal
Rigging Gaffer
Don Phillips
Casting
Jason Mundy
Casting Associate
James Dodson
Executive Producer
Judy Cook
Extras Casting
Michael Paolillo
Location Manager
Art Linson
Producer
John Linson
Julie Hansen
Production Accountant
Ron Cosmo Vecchiarelli
Production Coordinator
JoAnn Perritano
Unit Production Manager
Todd Harris
Assistant Sound Editor
Brian Wittle
Boom Operator
Donald Sylvester
Dialogue Editor
R.J. Kizer
Zane D. Bruce
Foley Artist
Brent Brooks
Music Editor
Stewart Copeland
Original Music Composer
Byron Miller
Sound Effects Editor
Benjamin Patrick
Sound Mixer
Andy Nelson
Sound Re-Recording Mixer
James Bolt
Ted Caplan
Supervising Sound Editor
John R. Fors
Utility Sound
Elizabeth Hitt
Visual Effects Coordinator
Brian Samuels
Visual Effects Supervisor
Randall Jahnson
Screenplay, Story
Russell DeGrazier
Screenplay
You need to be logged in to continue. Click here to login or here to sign up.
Non podes atopar unha película ou serie? Inicia sesión para creala.
Iniciar sesión
Rexistrarse
Queres valorar ou engadir o elemento a unha listaxe?
Non es membro?
Rexístrate e únete á comunidade